Home » Bemutatkozás » Csigaház Alapítvány Pártoló Tagság

Csigaház Alapítvány Pártoló Tagság

Csigaház Pártoló Tag lehet az a magánszemély vagy jogi személy, aki szeretné támogatni a Csigaház Közhasznú Alapítvány munkáját.

Hogyan teheti ezt?

Rendszeresen részt vesz az alapítvány kezdeményezéseinek megvalósításában, látogatja rendezvényeinket.

Építő javaslataival, kritikáival, munkájával és a számára lehetséges módokon segíti tevékenységünket.

A Csigaház Pártoló Tagság éves díja: magánszemélyeknek 5.000 Ft, jogi személyeknek, cégeknek 10.000 Ft. Nyugdíjasoknak és diákoknak 3.000 Ft.

KEDVEZMÉNYEK: A Csigaház Pártoló Tagok a Csigaház Közhasznú Alapítvány által szervezett szolgáltatásokat kedvezménnyel vehetik igénybe.

A pártoló tagsági díj befizetéséről a Csigaház Közhasznú Alapítvány az adóbevalláshoz szükséges igazolást ad. Jogi személyek a teljes befizetett összeg 20-40%-ával csökkenthetik a társasági adóalapot.

Rainy
Wind : 8.2 km/h