Home » Pályázatok, felhívások » Felhívás

Gazdagodjunk együtt!

Van olyan, aki bőven adakozik, és annál inkább gazdagodik;
Példabeszédek 11;24.

2017. március 4-én, szombaton egy keresztény testvér család – Bajkó család, Isaszeg- lakóháza leégett.
A szülők, Robi és Editke, valamint a hat kisgyermek (Rebeka, Józsué, Illés, Pál, Sára, Mátyás) épségben vannak, amiért velük együtt végtelen hálásak vagyunk Istennek, a mi Atyánknak.
A család a leégett házuk közelében lévő faházban kapott menedéket, most ott lakhatnak.

Kérlek, imádkozz értük és ha tudsz, segíts anyagi dologi felajánlásokkal, munkával, hogy felépülhessen a család lakóháza és legyen ételük, ruházatuk, minden, ami az újrakezdéshez szükséges.
Ha indítja az Úr a szíved, csatlakozz hozzánk az adakozásban!

Bizonyossággal a szívemben hiszem, hogy az Úr rajtunk keresztül is kárpótolja mindenért és bőségesen megáldja a Bajkó családot.
Jób 42. 10-től “…. és kétszeresen visszaadá az Úr Jóbnak, amije volt….”

Aki szeretnél segítséget nyújtani és szívesen felvennéd a családdal a kapcsolatot, Bajkó Edit beleegyezésével megadom e-mail címük: angolkolyokklub@gmail.com

Pénz adományokat a következő számlaszámra lehet utalni:

• Alapítványunk, a Csigaház Közhasznú Alapítvány számlaszáma: Kereskedelmi & Hitelbank 10401921-50495053-55551002 (Bajkó család megjegyzéssel) Az adományokat minden esetben ellenőrizhető módon, 100% mértékben a kedvezményezetthez juttatjuk el.

Baráti kezdeményezésre elindult a „Két kéz, két tégla, kész ház” projekt.
Célja a Bajkó család lakóházának felépítése. Ezen belül lehetőség adódik mindannyiunk számára, hogy kétkezi munkával, vagy építő tégla árával (1 db tégla 500 Ft) is támogatni tudjuk a család új otthonának felépítését.

Ha kétkezi munkával tudnál segíteni, kérlek írd meg neved és elérhetőséged (tel, e-mail), hogy amikor időszerű lesz, tudjunk tájékoztatni.

„Amilyen mértékkel mértek, olyannal mérnek néktek, sőt ráadást adnak néktek, akik halljátok.” Márk 4. 24.

Üdvözlettel:
Pájer Ildikó